Zapewniamy stały dopływ fachowej wiedzy, okraszonej sporą dawką swobodnej debaty. Przyłączysz się do nas?

Nie jesteś zalogowany na forum.

JaKubWons
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 58

Odp: Niskie odszkodowanie

Cześć. Normalnie jestem w szoku. Dostałem odszkodowanie za wypadek, który był rzecz jasna nie z mojej winy. Ale to są śmieszne pieniądze.. nawet nie wiedziałem, że takie niskie odszkodowanie mogę dostać. Sporo zapłaciłem za OC i tak sobie pomyślałem, że nie chcę tego ot tak sobie zostawić zostawić. Chcę się do kogoś zgłosić, do jakies profesjonalnej firmy.. może niech zrobią wycenę jeszcze raz, coś policzą nie wiem.. w sumie w lekkiej desperacji uznałem, że napisze tutaj, może akurat ktoś z Was mi coś podpowie?

Offline

Brendon
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 33

Odp: Niskie odszkodowanie

Moim zdaniem zgłoś się do firmy, która odkupuje odszkodowania. To zdecydowanie najszybszy sposób. Poczytaj sobie o konkretach w tym odnośniku co dałem. Tez byłem w podobnej sytuacji jak Ty. Dostałem śmieszne pieniądze za odszkodowanie i szczerze mówiąc byłem mega zły, że sprawidzłem wcześniej dokładnie umowy itp. ale dowiedziałem się tego i owego i właśnie postawiłem na odkup odszkodowania i wyszedłem sporo na plus.

Offline

trapezowy
Użytkownik
Lokalizacja: Ostróda
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 92

Odp: Niskie odszkodowanie

Problem zaniżonych odszkodowań OC jest dość powszechny. Możesz dokładnie przeczytać o tym na tej stronie internetowej. Najlepiej zgłoś się do nich, bo co masz zgodzić się na mniejsze pieniądze, jak przysługują Ci znacznie wyższe dopłaty itp. napisz do nich i zobaczysz, ze wspólnymi siłami na coś się zdecydujecie.

Offline

XmasOnSummer
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 9

Odp: Niskie odszkodowanie

Tutaj masz dokładnie wszystko fajnie rozpisane: http://www.avistapolska.pl/odszkodowanie-z-oc dokładnie jak wygląda sprawa z pozyskiwaniem odszkodowań OC, na co zwrócić uwagę itp. mwyślę, że kontakt z taką firmą może Ci bardzo pomóc. Ale najlepiej będzie jak po prostu indywidualnie przedstawisz sprawę. Przedstaw dokumenty itp. i na pewno Ci pomogą.

Offline

Forum oparte na FluxBB