Zapewniamy stały dopływ fachowej wiedzy, okraszonej sporą dawką swobodnej debaty. Przyłączysz się do nas?

Nie jesteś zalogowany na forum.

LubiącaTorty
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 42

Odp: Najlepsze leki bez recepty?

wiem, że to temat bardzo szeroki, ale zastanawiam się jakie są Wasze listy najlepszych leków dostępnych bez recepty. Kiedy wam coś dolega i potrzebujecie pomocy na zaraz, co was ratuje? Na bóle głowy, bóle menstruacyjne, gorączkę, cokolwiek – czekam na komentarze.:) pomyślałam ostatnio, że czekanie na wizytę lekarską przed wzięciem leku często jest marnowaniem czasu. Przynajmniej w naszej przychodni zanim się człowiek dostanie… eh.;)

Offline

JaKubWons
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 54

Odp: Najlepsze leki bez recepty?

zastanówmy się…;) zawsze sprawdzam sobie jakie leki dostanę od ręki w sieci. Na przykład tutaj http://www.aptekabezrecepty24.pl/katego … p/apap-noc - od razu wiadomo co i jak, można zorientować się w ofercie i cenach na rynku. Na gorączkę często stosuję apap. Dla swojego dziecka kupiłem ostatnio Pulneo dawkowanie wymaga ostrożności, ale to jak ze wszystkim; a efekty były naprawdę dobre.

Offline

SąsiadkaKaziuli
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 23

Odp: Najlepsze leki bez recepty?

moje dziecko ma problemy ze skórą (skóra atopowa, poważna i nieprzyjemna sprawa, ale cóż, sam sobie to człowiek nie wybiera i trzeba po prostu przyjąć fakt na przysłowiową klatę) i gdyby nie dostępne w aptekach środki bez recepty to byśmy się zabiegali z rejestracją do przychodni… gdzie zresztą też nie umieją zawsze doradzić. Sama znalazłam w sieci coś takiego http://www.aptekabezrecepty24.pl/katego … peral-baby i pomyślałam, że właściwy dobór kosmetyków naprawdę może ułatwić sprawę. Bez recept…

Offline

Forum oparte na FluxBB