Zapewniamy stały dopływ fachowej wiedzy, okraszonej sporą dawką swobodnej debaty. Przyłączysz się do nas?

Nie jesteś zalogowany na forum.

OKlahoma
Użytkownik
Lokalizacja: Gniezno
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 49

Odp: Po remoncie czas na dekorację.

Witam wszystkich! Mam pytanie – w jaki sposób dobrze jest ozdobić ściany w mieszkaniu? Pytam o to dlatego, gdyż nareszcie zakończyliśmy remontowanie i aktualnie przyszedł czas na dekorowanie odmalowanych wnętrz. Posiadacie jakieś sugestie? Czy np. lustro do salonu to korzystne rozwiązanie? Oczekuje na uwagi!

Offline

trapezowy
Użytkownik
Lokalizacja: Ostróda
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 92

Odp: Po remoncie czas na dekorację.

Swego czasu szukaliśmy z żoną interesujących dekoracji na ściany do naszego domu. Poszukiwaliśmy produktu oryginalnego, eleganckiego oraz praktycznego. Stwierdziliśmy, iż ciekawym posunięciem będzie nabycie lustra. Sprawdziliśmy więc wirtualną sieć pod kątem frazy lustro srebrne. Wybranie odpowiednich luster troszkę trwało – mamy z żoną różne gusta, jednak finalnie zakupiliśmy artykuły, które w 100% spełniają nasze oczekiwania. I teraz nasz dom posiada rewelacyjną ozdobę!

Offline

fetyszystka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 43

Odp: Po remoncie czas na dekorację.

Bez względu na to czy ma się dom w klimacie klasycznym czy też współczesnym, eleganckie lustra dekoracyjne w każdym przypadku będą pasować! Zarazem w pokoju dziennym, jak również sypialni lub też innym wnętrzu, dodadzą nie tylko oryginalnego charakteru, lecz też będą konkretne pomieszczenia optycznie zwiększać. Ja na ścianach w domu mam kilka luster i jestem z tego wielce zadowolona! Dlatego gorąco rekomenduje taką sposobność dekoracji. A jeśli ktoś ma życzenie, wyślę namiar na dobry sklep online.

Offline

Frytkownica
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 40

Odp: Po remoncie czas na dekorację.

Dziś osoby pragnące atrakcyjnie i niebanalnie udekorować ściany w posiadanym mieszkaniu, mają autentycznie ogromne możliwości!W różnego rodzaju sklepach – też internetowych, czeka wielka ilość artykułów, spomiędzy których z całą pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego dla siebie. Znajoma na przykład nabyła ostatnio obrazy przestrzenne. Po raz pierwszy spotkałam się z tego typu ozdobą. Tego rodzaju obrazy wybornie pasują do mieszkania nie tylko modernistycznego.

Offline

dulcynela30
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 27

Odp: Po remoncie czas na dekorację.

Naprawdę dziękuję za Wasze opinie. Zdziwiło mnie bardzo pozytywnie, iż tak od razu daliście odpowiedź na moje pytanie. Z pewnością rozważę wszystkie pomysły, niektóre są nad wyraz ciekawe! Poza tym ciesze się, iż inni ludzie także mają takie dekoracyjne problemy. Gdy już coś znajdę, to dam znać. Pozdrawiam mocno – hej!

Offline

Forum oparte na FluxBB